בית הספר להכשרת מטפלים ומורים לרייקי בהנהלת נמרוד קדם

אודות נמרוד קדם

נמרוד קדם (RMT/KRM), מורה בכיר לרייקי מסורתי, מורה לקרונה רייקי® על פי המרכז הבינלאומי להכשרת רייקי בהנהלת ויליאם ראנד, מורה לרייקי מקורי של אוסואי, מטפל ומורה לסייקם על פי שיטת פטריק זיגלר, מדריך מדיטציה מוסמך על ידי מכללת וינגייט, מורה למודעות עצמית. מרצה מבוקש בתחומי הרייקי והרוח.

עלי בקצרה...

שמי נמרוד קדם והכינוי רוּדִי ניתן לי בנערותי על ידי חבר, עולה חדש מהולנד, אשר התקשה לבטא את השם נמרוד.

מאז ומתמיד לא הייתי אדם מאמין אך תמיד התעניינתי בנושאים רוחניים למטרות ידע בלבד. מעולם לא חשבתי על עצמי כאדם המחובר לרוחניות.

ואז, במהלך שנת 1999 עברה אחותי, נגה, סדנת רייקי I והחלה לדחוק בי לעבור בעצמי את הסדנה. לא ממש התחברתי אך נדנודים חוזרים ונשנים מצד אחותי, אימי וחמותי הביאו אותי, בסופו של דבר, לסדנת רייקי I ביוני 2000.

לאחר יומיים של סדנה יצאתי אדם אחר. במשך ארבעה לילות לא הצלחתי לישון, והאמת היא שהרגשתי כל כך מלא אנרגיה עד שלא נזקקתי כלל לשינה. במהלך התקופה שלאחר הסדנה עברתי חוויות שונות ומשונות שעודדו אותי להמשיך בדרך הרייקי.

המאסטר אצלו למדתי, מאסטר נאלין נירולה, הוא מאסטר מהודו אשר מגיע לארץ אחת למספר חודשים כדי להעביר סדנאות רייקי. המאסטר היה אמור לחזור לארץ באוקטובר 2000 אך משום מה דחה את מועד הגעתו (אולי בגלל מהומות אוקטובר?).

הרצון להמשיך בער אצלי בדם, אך המאסטר לא בא…

אחותי התקשרה אלי ומסרה לי שישנה מאסטרית בשם חנה אבני, המפעילה מרכז ברחובות, ומודעת פרסומת שלה מופיעה בירחון "חיים אחרים". היום ידוע לי שחנה אבני מפרסמת את עצמה בעיתונות לעיתים רחוקות מאוד. רשמתי את מספר הטלפון שלה, אך לא התקשרתי. אינני יודע להסביר מדוע.

בחודש דצמבר 2000 התקשרה אלי אחותי וסיפרה על ביקורה של חנה אבני בסדנה אותה אחותי עוברת בירושלים. לא אפרט את כל הסיפור, אך אני יכול לומר שהוא היה בהחלט מדהים. "מה, אני צריך לחכות עד שהיא תבוא לדפוק לי בדלת?" – אמרתי לעצמי, והחלטתי לפנות אליה.

באותו ערב יום ראשון ישבתי ביחד עם אשתי, מאיה, ושכנעתי אותה להצטרף אלי לסדנת רייקי I+II הקרובה. ביום שישי של אותו שבוע כבר ישבנו שנינו בסדנת רייקי עם חנה אבני. החיבור איתה היה מדהים ותוך זמן קצר היה נראה כאילו אנו מכירים אותה כבר שנים.

מיום שעברתי את סדנת הרייקי הראשונה התחלתי לחפש מידע על הרייקי. מידע זה קיים בשפע באינטרנט, אך לא הצלחתי למצוא מקורות רבים בעברית. התחלתי לשלוף מאמרים מאתרים שונים באינטרנט וכן לתרגם את רובם לעברית. כשהגעתי לאוסף נכבד של מאמרים מתורגמים, החלטתי לחלוק את המידע הזה עם כל המעונין. החלטתי להקים את אתר "מעיין האור".

מאז המשכתי ללמוד אצל מורים שונים, וארצה לנצל את המקום ולהודות גם להם – אוריאל מעוז, שהעניק לי את האפשרות ללמוד ממנו. טאגרט קינג מאנגליה, שאפשר לי ללמוד ממנו על הרייקי המקורי של אוסואי, פטריק זיגלר שחיבר אותי לאנרגיית הסייקם ולימד אותי על עצמי יותר משידעתי, ויליאם ראנד שהיה לי העונג להשתתף בסדנת קרונה רייקי מאסטר בהנחייתו ושנה וחצי מאוחר יותר גם בסדנת מאסטר רייקי, ואלון פאר שלימד אותי להיות מורה טוב יותר. עוד על קורסים וסדנאות שעברתי תוכלו לקרוא בעמוד התעודות שלי.

מומלץ לשתף. החברים יודו לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp