בית הספר להכשרת מטפלים ומורים לרייקי בהנהלת נמרוד קדם

איזון רייקי שבועי מרחוק

בכל מוצאי שבת, בשעה 22:00, תישלח אנרגית רייקי לריפוי ואיזון לכל אלו שיוסיפו את פרטיהם בתקגובת לעמוד זה. מתרגלי רייקי משלב II ומעלה מוזמנים לשלוח אנרגיית רייקי לשמות המופיעים ברשימה. משתתפים חדשים יכולים להיעזר בהנחיות למקבלים ולשולחים.

הנחיות למטפלים

קצת לפני השעה היעודה (מוצ"ש ב-22:00), הדפיסו לעצמכם את רשימת שמות מבקשי האיזון, הניחו אותה מולכם, ציירו מעליה באוויר את סמל האיזון מרחוק והקרינו רייקי במשך כ-20 דקות.

בסיום האיזון יש לשרוף את הנייר ולפזר את האפר בעציץ, בחצר או לשטוף אותו בכיור עם זרם מים חזק. פעולה זו משלימה את תהליך הריפוי.

אם אין באפשרותכם להדפיס את הרשימה, קיראו אותה באתר, עברו על כל השמות, ציירו את סמל האיזון מרחוק באוויר והקרינו רייקי במשך כ-20 דקות תוך כוונה שהאיזון יישלח לכל האנשים ששמם מופיע ברשימה.

הנחיות למקבלים

קצת לפני השעה היעודה (מוצ"ש ב-22:00), מיצאו לעצמכם מקום שקט בו תוכלו לשבת או לשכב בנוח וללא הפרעה. תוכלו להפעיל מוסיקת רקע שקטה ולהדליק נר או קטורת להשלמת האווירה.

משך האיזון מרחוק הוא כ-20 דקות. פשוט היכנסו למצב של קבלה ורגיעה. אם למדתם רייקי, תוכלו לתת לעצמכם טיפול עצמי תוך כדי קבלת האיזון מרחוק.

נשמח לשמוע על חוויותיכם מהאיזון.

מומלץ לשתף. החברים יודו לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp