בית הספר להכשרת מטפלים ומורים לרייקי בהנהלת נמרוד קדם

המגדלור

המגדלור מעוגן לצוק סלע, לא משנה היכן הוא בנוי. לפעמים המגדלור נבנה מחדש במקומות אחרים לצורך התאמה למזג האוויר ולתנאים משתנים אחרים. רוב המגדלורים, רוב שומרי המגדלור תמיד מעוגנים בצוק סלע. המגדלור נמצא שם כדי לעשות דבר אחד – להאיר באורו. מטרת האור משתנה לעיתים. לפעמים זהו אות אזהרה, לפעמים הוא שם כדי למשוך תשומת לב ולפעמים הוא מורה את הדרך.

לא משנה מהי המטרה – הוא תמיד מעוגן לצוק הסלע. אלו שבנו ומפעילים את המגדלור יודעים משהו שאחרים לא יודעים: הם יודעים איפה נמצאים הסלעים, איפה יש בעיות, והם שם כדי לכוון אחרים לעקוף בעיות אלו.

כשהאור עוזר לנווט אניות בבטחה לתוך הנמל, המגדלור ומפעילו שמחים! כשדבר זה קורה, בכל אופן, שומר המגדלור אינו יוצא לערוך מסיבה עם קברניט האנייה. במקום זאת, השומר שמח לעצמו, וממשיך להאיר את האור.

רוב הקברניטים המגיעים לנמל בבטחה בזכות אורו של המגדלור אינם מכירים כלל את שומר המגדלור. שומר המגדלור אינו מפרסם הכרזות המספרות לאחרים על כך שהציל אנייה! הוא שקט וממשיך להאיר, לרוב לבדו, מעוגן לצוק הסלע.

המגדלור ושומרו נעצבים כשהם רואים אניות אשר לא הסתכלו במגדלור, לא השתמשו באורו, והתרסקו אל הסלעים. אך שומר המגדלור אינו יורד ובא להציל את האנייה. שומר המגדלור אינו נוטל אחריות על אלו אשר מסיימים את דרכם על הסלעים! שומר המגדלור לא נכנס לדיכאון בגלל מקרה שכזה, ולא מפרק את המגדלור בגלל אנייה שלא הסתכלה כדי לראות את האור. לא. במקום זאת, למגדלור יש מטרה אחת, והיא להאיר, להאיר, להאיר.

אל תיטול אחריות על אלו אשר אינם נרפאים. אל תיטול אחריות על אלו שכן. שמח עבור אלו שנרפאים, בכה על אלו שלא, אבל אל תיטול אחריות אלא על שלמות האנרגיה שאתה מעביר. האר את האור והשאר במקומך.

המשך לעגן את עצמך לצוק סלע בחכמה, ושמור בהתמדה על טוהר האור שאתה מציג.

המגדלור שלך יכול לעבור לכל מקום שאליו תרצה, על פני האדמה, אך וודא כי בכל מקום בו אתה מחליט לעצור, אתה מעגן את עצמך אל צוק הסלע ומאיר את האור כראוי.

כאדם אוהב בריות שהנך, כאחד המבין ורוצה את הטוב ביותר עבור כולם – אתה עשוי להרגיש כי אתה חייב להצליח עם כולם – אתה מרגיש כי האניות חייבות להיות בסדר. בכל אופן, הזהר. מטפלים אינם מרפאים – מטפלים מאזנים. זוהי בחירתו של המטופל היושב מולך, המוכן להירפא, המקבל את האנרגיה והאור. אתה רק משמש כזרז. עגן את עצמך והאר את האור. שם נמצאת השלמות.

 

 


מבוסס על
'The Integrity of Holding your Light'
Book 8 – Passing the Marker, 2000
מאת קריון
מומלץ לשתף. החברים יודו לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *