בית הספר להכשרת מטפלים ומורים לרייקי בהנהלת נמרוד קדם

קטעים מיומנה של הוואיו טקאטה

10 בדצמבר, 1935

המשמעות של "רייקי" – האנרגיה שבתוך עצמנו, כאשר מרכזים ומיישמים על מטופל, ירפא את כל המכאובים – זהו הריפוי הנפלא של הטבע, אשר אינו דורש כל תרופה. זה עוזר מכל הבחינות, בבני אדם ובחיות. כדי להתרכז, עלינו לטהר את מחשבותינו במילים, ולחשוב על כך שאנו מאפשרים לאנרגיה אמיתית לצאת מתוכנו. האנרגיה נמצאת בתחתית הבטן, כחמישה סנטימטר מתחת לטבור. שב בתנוחה נוחה, עצום את עיניך, התרכז במחשבותיך והרגע. הצמד את ידיך בתנוחת תפילה והמתן לסימן. בצורה נעימה ובעדינות הנח את ידיך החל מהראש ומטה. על המטופל העומד לקבל את הטיפול לנקות את מחשבותיו, להרגיש נוח, ולהיות עם רצון להרפא. על המטופל ועלינו לזכור להרגיש אסירי תודה. הכרת תודה היא ריפוי נפלא של הנפש. בכל מקרה, המטופל יכול להיות מאובחן על ידי מגע יד בלבד.

2 באפריל, 1936

אבא היה חולה בנזלת ועייפות – נתתי לו טיפולים והוא היה מסוגל לעבור בחינה בשבעה בחודש ולחזור חזרה לקאוואי בעשרה בחודש – אחרי שראיתי אותו – חזרתי עם ג'וליאן לביתו של מר הייאשי – הם היו כל כך נחמדים והתחננו שאשאר איתם, לכן מלילה זה ואילך, אני נשארת כאן – זה היה באמת יום מלא מזל, ככל שאני חושבת על כך. רכשתי כל כך הרבה ידע במהלך הטיפולים עד שמצאתי את עצמי מקבלת מטופלים כמובן מאליו.

1 במאי, 1936

הלכתי לרפא 2 ילדות של הברון טאקן; הן נרפאו תוך יומיים.
גב' הרזאווה בבית החולים קייאו, כל ערב בשעה 7:30 – טיפול שלאחר ניתוח – נראה שזה טוב מאוד והיא מחלימה במהירות.
במשרד שבבית, מספר מטופלים החל להתרבות מאז שבאתי אליהם, זה גורם לי להרגיש טוב ומעודד אותי –
מה שגרם לי יותר מהנאה, היה שמר הייאשי הסכים להעניק לי את הסודות של שינג'ה-דן (Shinje Den) – קוקיו-הו (Kokiyu Ho) ו-רייג'י-הו (Reiji-Ho) – הסודות הגדולים ביותר של תורת האנרגיות.
אף אחד לא יכול לתאר לעצמו את האושר שלי, לחשוב שיש לי את הכבוד וההערכה ולהפקיד בידי את המתנה הזו – מתנה של החיים ואני מבטיחה לעצמי לעשות את מיטב יכלתי בהקשר להדרכה נפלאה זו אשר קיבלתי – אבטיח לעשות זאת כמו שצריך באמצעות יושר, כנות ואדיבות ואעריך ואכבד את ההדרכה שקיבלתי ואת המורים כמיטב יכלתי בכבוד ובהוקרה.

29 במרץ, 1937

חוק הקארמה, כל כך נכון לפי ההדרכה, כשאנו נפגשים, זוהי תחילתה האמיתית של הפרידה.

מומלץ לשתף. החברים יודו לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *