בית הספר להכשרת מטפלים ומורים לרייקי בהנהלת נמרוד קדם

ידיים ליום הולדת

האמת שהגעתי אל הרייקי די במקרה, אשתי קנתה לי ליום ההולדת סדנת רייקי. לא חשבתי אז במונחים של טיפולים, לא בעצמי, ובוודאי לא באחרים. המטרה הייתה בעיקר למצוא דרך לשבור קצת את השגרה המלחיצה. קיוויתי, שדרך הסדנא אוכל לאפשר לעצמי לקחת מידי פעם פסק זמן ופשוט לנסות להירגע. אבל בין החלטה לבין מעשה, לקח לי כמעט שנה עד שמצאתי זמן להירשם לסדנת רייקי.

תאריך היומולדת התקרב שוב, וכבר היה לי קצת לא נעים שלא מימשתי את המתנה. התפניתי לשני ימי שישי ונרשמתי לרייקי 1 אצל נמרוד קדם.

כאן אני צריך לעשות הפוגה קלה בסיפור ולספר קצת על עצמי. אני איש כספים בחברת תקשורת גדולה, אני מגדיר את עצמי כריאליסט ובזמן הסדנא היה לי קשה לקבל את הדברים כפשוטם ולהתחיל להאמין במשהו כל כך מופשט.

למרות זאת החלטתי לנסות, הקפדתי על ימי ההיטהרות, טיפלתי בעצמי והתנסיתי. כשהרגשתי מספיק בטוח לטפל באחרים התחלתי בטיפולים קצרים בילדים ובאשתי ואח"כ גם טיפולים ארוכים בבני משפחה אחרים. התוצאות היו מדהימות!!

אני רוצה לספר במיוחד על המקרה של אשתי. במשך שנים אשתי סבלה מיבלות בידיים, שהלכו והחמירו עם הזמן. בלי להיכנס לתיאורים מפורטים אספר רק שרופאים שאיתם התייעצה (מומחי עור) לא היו מוכנים להסיר את היבלות בשום שיטה גם בגלל הכמות הרבה על הידיים והאצבעות וגם בגלל גודלן.

קשה לתאר את הסבל הפיזי והנפשי, את הבעיה האסטטית ואת המגבלות היומיומיות. עוד יותר קשה לתאר את החשש שאין תרופה או טיפול שיכול לעזור.

כפי שכבר הזכרתי התחלתי את הטיפול באשתי בטיפול קצר. התגובה שלה לטיפול הייתה מאוד חזקה וכללה בחילה, חום חזק בפנים, חולשה ואחרי מספר דקות פשוט קמה מהכסא, נשכבה על הספה וביקשה להפסיק את הטיפול. האמת, קצת נבהלתי, לא הבנתי אם זה טוב או רע והתקשרתי אל נמרוד כדי להתייעץ. נמרוד הזכיר לי את התופעות שעלולות להיות במהלך טיפול ודימה את הטיפול הראשון לשיפוץ בית. בהתחלה הכל בלאגן, הרגשה רעה, תוהו ובוהו ולאט לאט משתפר ותופס צורה עד המצב הגמור.

מספר ימים אחרי הטיפול הקצר החלה תפנית במצב היבלות ונדמה היה שהן מתחילות להצטמק. עשיתי לאשתי טיפול נוסף ארוך והתוצאות לא אחרו לבוא. תוך מספר שבועות נעלמו היבלות כלא היו! הידיים והאצבעות חזרו לקדמותן חלקות ויפות. קשה לדמיין את גודל הנס, קסם, תקראו לזה איך שתרצו. הכל פשוט נעלם. התגובות שאשתי קיבלה מכל המכירים, הורים, אחים, משפחה, רופא משפחה, קוסמטיקאית וכו נעו בין לא יאומן למדהים.

אכן אשתי קנתה לי מתנה ליום ההולדת זוג ידיים יפהפיות ואת האמונה שהרייקי עובד!

מומלץ לשתף. החברים יודו לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp